previous arrow
next arrow
Slider

ترمیم آسیب پذیری Vulnerability Remediation در سیمانتک اندپوینت:

مرحله ترمیم

دست یافتن به وضعیت امنیتی مورد نظر با فراهم آوردن میدان دید لازم و هوشمند سازی نسبت به آسیب پذیری‌ها و ریسک‌های مرتبط امکان‌پذیر است. آسیب پذیری‌های یافته شده بر اساس شدت آن، توسط سیستم CVSS رتبه‌بندی می‌شود تا وسایلی که بیشترین آسیب را دیده‌اند، در ابتدا ترمیم شوند.

 

مرحله ارزیابی نقصان Breach Assessment

کاوش مستمر و دائم ActiveDirectory در پیکره بندی دامنه، آسیب پذیری ها و ماندگاری با استفاده از شبیه سازی حملات جهت مشخص کردن ریسک ها، نسخه‌ها و افزونه‌های امنیتی پیشنهادی را جهت ترمیم هر چه سریعتر فراهم می‌آورد.

مرحله کنترل دیوایس‌ها

تعیین انواع محدودیت‌ها و دسترسی‌ها برای دستگاه‌ها (دیوایس‌ها) و کاربر کامپیوتر فراهم می‌باشد، از قبیل این وسایل می‌توان به USB، انواع اینفرارد، وایرلس‌ها اشاره داشت، که به منظور کاهش ریسک، می‌توان دسترسی را کاملاً از طریق Endpoint مدیریت نمود.


مرحله ایزولاسیون Appها و کنترل Appها

به وسیله این ابزارها به Appهای شناخته شده و مشخص، اجازه دسترسی را فراهم می‌آورد. در مقابل از اجرای Appهای ناشناخته جهت انتشار آسیب به فایل‌های خصوصی و رفتار مخرب جلوگیری می نماید.


جلوگیری از حمله در اندپوینت سکوریتی سیمانتک

سیستم جلوگیری از حملات چند لایه سیمانتک به صورت فوق العاده سریع، از حملات بر پایه فایل (file-based) و حملات بر پایه بدون فایل (file-less) به صورت برداری و روشمند محافظت می‌نماید. وجود ماشین‌های خود آموزنده و هوش مصنوعی جهت یافتن انواع تهدیدات در سیستم‌های عامل و اپلیکیشن‌ها بر اساس دیوایس‌های پیشرفته و Cloud بسیار مفید و موثر می‌باشد. حمله‌ها به موقع بلاک می‌شود، بنابراین Endpoint می‌تواند یکپارچگی و تمامیت خود را حفظ نماید و از اثرات منفی جلوگیری نماید.


محصولات مشابه