ربات تلگرام

آلماشبکه

اینستاگرام

آلماشبکه

کانال تلگرام

آلماشبکه

فیسبوک

آلماشبکه

لینکدین

آلماشبکه

توئیتر

آلماشبکه

گوگل پلاس

آلماشبکه

 

نرم افزار symantec backup exec:

شرکت سیمانتک به عنوان شرکتی پیشتاز در زمینه ارائه راهکارهای پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات از سرورها و کلاینت‌ها، سری جدید نرم

 افزار Backup مبتنی بر فایل خود را تحت عنوان Backup Exec 2010 به مشتریان خود ارائه می‌گرداند. به کمک این نرم افزار شما به آسانی و با

 صرف کمترین هزینه برای فضای ذخیره سازی اطلاعات و همچنین در کمترین زمان ممکن می‌توانید از داده‌های سرورهای مختلف شبکه تان

 پشتیبان گیری نموده و در کمترین زمان نیز بازگردانی صورت می پذیرد.

کنسول مرکزی و کارآمد این نرم افزار توانایی مدیریت آسان و دسترسی سریع به تنظیمات پشتیبان گیری سرورهای مختلف را برای مشتریان خود در محیطی ساده و مطلوب فراهم نموده است. امکان گزارش گیری که این نرم افزار در اختیار شما قرار داده است این قابلیت را فراهم می آورد تا از وضعیت فعلی Backupهای خود اطلاع دقیقی داشته باشید. همچنین امکانات زمانبندی این برنامه، قابلیت پشتیبان گیری داده‌ها را در بازه‌های زمانی متنوعی در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

سیمانتک دارای Certificate از شرکت‌های مایکروسافت و VMvare در زمینه پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات از آخرین نسخه نرم افزارها و سیستم عامل‌های ارائه شده این شرکت‌ها می‌باشد.

 

از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار Continuous Protection می‌باشد که به شما این امکان را می دهد تا از یکسری دیتاهای خاص به صورت Live اطلاعات پشتیبان تهیه کنید و در مواقع خطر، Backupها را به سادگی و با حداقل زمان ممکن جایگزین اطلاعات قبلی کنید. قابلیت دیگر این نرم افزار Desktop & Laptop Option می‌باشد که امکان پشتیبان گیری از داده‌های مهمی که روی کلاینت‌های شبکه هستند را برای شما فراهم می‌اورد.

سازگاری با VSS که بکاپ‌گیری از بانک‌های اطلاعاتی و نرم افزارهایی که از این روش استفاده می‌کنند (مثل SQL و Exchange) را بدون نیاز به Offline کردن و متوقف کردن آن‌ها مقدور می‌سازد، از دیگر قابلیت‌هایی است که این برنامه در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد.

مزایای کلیدی:

این نرم افزار با استفاده از Agentهای مختلف جهت سرویس‌های کلیدی مایکروسافت مانند Exchange، SQL، Active Directory، و نرم افزارهای مهم و پرکاربرد دیگر مانند Oracle و همچنین Agnet جهت سیستم عامل‌های لینوکس، Unix و Macintosh به آسانی و در مینیمم زمان با استفاده از Option هایی مانند DE duplication Option و File System Archiving System امکان استفاده بهینه از Storageهای موجود را فراهم آورده است.از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار امکان پشتیبان گیری از تمام سرورهای Virtual بوسیله فقط یک Agent است. محیط‌های مجازی ‌ای که توسط این نرم افزار پشتیبانی می‌شوند عبارتند از VMware و Microsoft Hyper_V.

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor