نرم افزار  Symantec Messaging Gateway

نرم افزار Symantec Messaging Gateway سازمان ها را قادر به تامین امنیت ایمیل خود و زیرساخت های بهره وری به صورت موثر و دقیق در حالت real-time و محافظت از antimalware، محافظت از حمله های هدف دار، فیلتر محتوا ، پیشگیری از دست دادن داده ها و رمزگذاری ایمیل می کند. نرم افزار Messaging Gateway مدیریت و به دام انداختن بیش از 99٪ از هرزنامه ها با کمتر از یک در یک میلیون خطا کار می کند. دفاع و محافظت از محیط ایمیل و پاسخ سریع به تهدیدات ایمیل های جدید از مهمترین ویژگی های این نرم افزار
می باشد
.

مشخصات جدید نرم افزار:

-  نسخه  10.5 انتشار یافته Symantec Gateway شامل چندین مشخصه جدید به منظور حفاظت بهتر، کنترل بیشتر و مدیریت آسانتر می باشد. کمپانی سیمانتک حفاظت از حملات، داده های URL، و مدیریت ساده با صلاحیت LDAP معرفی کرده است.

 ● حفاظت بهتر Better Protection

- حفاظت هدفمند در حملات: disarm کردن، تکنولوژی اختصاصی کمپانی سیمانتک در برابر حملات هدفمند و تروجان های zero day و با حذف محتوای فایل های office و pdf به محافظت بهتر کمک می کند.

 Expanded URL Reputation: با تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت مقصد، Symantec Gateway با تحلیل URLها تهدید ورود اسپم ها، تروجان ها، و پیام های فیشینگ به حداقل می رسد.

- جلوگیری از ارسال در مبدا: جلوگیری از حملات Spam خروجی از کاربران داخلی در معرض خطر.

● کنترل بیشتر Greato Control:

- Granular Unscannable Verdicts: مشتریان می خواهند کنترل بیشتری روی محتوای های غیر قابل اسکن داشته باشند، این نرم افزار اجازه کنترل بیشتر را بر محتوای غیر قابل اسکن را می دهد.

- رمزگذاری TSL: رمزگذاری لایه انتقال داده امنیت این اجازه می دهد را می دهد که ارتباطات امن تری با پارتنرها و شرکای تجاری داشت. همچنین این ویژگی باعث می شود که داده ها در حین انتقال آسیب ندیده و از بین نرود.

● مدیریت آسان تر

LDAP با تایید مدیر: مدیریت داده ها به وسیله ابزارLightweight Directory Access Protocol به راحتی فراهم می شود مانند: اجازه ورود به سیستم فقط یک بار - اجرای سیاست ها با ابزار LDAP - تعیین سطح دسترسی به قرنظینه پیام ها.

-  گسترش پشتیبانی مجازی: دو نرم افزار مجازی سازی Hyper-V شرکت مایکروسافت و VMware از این نرم افزار استفاده می کند.

● ویژگی های کلیدی

-  به دام انداختن بیشتر از 99٪ از هرزنامه ها با کمتر از یک در میلیون خطا.

-  فیلترینگ spam ها به وسیله Brightmail: مجموعه ای از تکنولوژی ها که مانع از ایجاد حملات ایمیلی می شود که قابلیت عملکرد در دو سطح

 
global و local را دارد.

-  قابلیت های پیشگیری از دست دادن داده ها و اطمینان خاطر به مشتریان.

-  امکان ایجاد قوانین در نرم افزار به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی قوانینی بر اساس نیاز آنها، را به عنوان اسپم مورد حمله قرار دهد.

- امکان ادغام رمزگذاری اختیاری با رمزگذاری محتوا سیمانتک وSymantec Gateway.

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor