معرفی نرم افزار Symantec EndPoint Protection Small Business Edition 2013

تامین امنیت سرور و PC  توسط مدیریت ابری و پیش فرض

این نرم افزار در نسخه 2013 خود فرآیند امنیتی - حفاظتی بسیار ساده، سریع و موثری را در مقابل تهدیدات ویروسها و نرم افزارهای مخرب عرضه نموده است که این راهکار به صورت سیستم مدیریت ابری با قابلیت تنظیم بسیار سریع و بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار خاص در دسترس کاربرانی قرار گرفته که در جستجوی راه حلی ساده، سریع و ایمن برای تامین امنیت کسب و کار و فعالیتهای حرفه ای خود میباشند. این نرم افزار با قابلیت بروزرسانی خودکار خود همواره آخرین روش های امنیتی موجود را در دسترس قرار می دهد. همچنین این محصول با ارائه راهکار سیستم مدیریتی پیش فرض، امکان انتقال و گذار از این سیستم به سیستم مدیریت ابری را فراهم آورده است به طوریکه کاربر در هر زمان که مناسب ببیند بدون پرداخت هزینه اضافی میتواند مابین این سیستمها دست به تعویض و گزینش بزند.

حال با این اوصاف، آیا هنوز زمان آن فرا نرسیده است که به سمت استفاده از این سیستم مدیریتی پیش رویم؟

 

ویژگی های کلیدی این نرم افزار :

 - این محصول با قابلیت اسکن سریع و موثر بدون هیچ گونه کندی و کاهش عملکرد، از سیستم در برابر ویروسها، کرمها، تروجانها و جاسوس افزارها محافظت کرده و در عین حال به شما اجازه تمرکز بر روی اجرای فعالیتهای روزانهتان را میدهد.

- قابلیت انعطاف پذیری لازم برای بهره برداری هرچه مفیدتر از قدرت و تسهیلات سیستم مدیریت ابری در راستای تداوم حفاظت و امنیت و همچنین مدیریت سایت در محل توسط سرور.

- صرفه جویی در زمان و نیروی کار با فرآیند نصب بسیار سریع، بدون نیاز به استفاده از سخت افزار اضافه و پرسنل متخصص و آموزش دیده.

- سیمانتک با بهره گیری از تکنولوژی SONAR و بینش صحیح خود، قابلیت شناسایی سریع نرم افزارهای مخرب و جهش یافته و جلوگیری از حرکات و رفتارهای تهدید آمیز ویروسهای جدید و ناشناخته را فراهم میآورد.

- با پرداخت یک هزینه واحد صرف نظر از نوع گزینش مابین سیستم مدیریت ابری و پیش فرض سایر هزینه های عملیاتی، نگهداری و تعمیر، بروزرسانی و پشتیبانی 24 ساعته هفتگی، سرشکن شده و تعدیل میشود

 

 مزایای های کلیدی این نرم افزار :

- تامین امنیت ساده، سریع و موثر در برابر ویروسها و نرم افزارهای مخرب.

- نصب و تنظیم آسان و سیستم مدیریت مبنی بر وب

- قابلیت کاربری گزینشی، به عنوان سیستم مدیریت ابری و یا نرم افزار مدیریتی پیش فرض

- ارائه یک سیستم امنیتی مقتدر و بسیار قدرتمند به پشتوانه یکی از کمپانی های پیشگام جهان در تکنولوژی امنیتی.

- هر دو گزینه مدیریتی عنوان شده با صرف یک هزینه مشترک به راحتی در دسترس کاربران قرار میگیرد.

 

 

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor