معرفی نرم افزار Protection Suit Enterprise Edition

این نسخه از محصول سیمانتک یکی از قدرتمندترین، موثرترین و سریعترین محصولات امنیتی سیمانتک، در کسب و کارهای بزرگ سازمانی در حوزه تهدیدات اخیر در صنعت امروز می باشد. 

ویژگی های نرم افزار Protection Suit Enterprise Edition

- فرآیند عملکرد ساده و دقیق این نرم افزار، فراهم سازی سیمانتک با بینش عمیق و یکپارچه با جلوگیری از تهدیدات جهانی و محلی، همچنین زیر ساخت کاری و قالب ساده در استفاده از این محصول این امکان را به کاربر در محیط windows و Mac می دهد تا مدیریت استفاده از کنسول های برابر را بکار گیرد.

- سریعترین و موثرترین روش در قالب امنیتی Endpoint Protection

- چشم انداز سیمانتک: جداسازی فایل های در حال ریسک در برابر فایل های امن و سرعت بالا در تشخیص دقیق تر بدافزارها

- زمان دستیابی SONAR3: شناسایی و اسکن بدافزارهای مخرب در برابر تهدیدات جدید و ناشناخته را در دست بررسی قرار می دهد.

- هماهنگ با محیط مجازی: یکی از ویژگی های پیشرفته در این نسخه از محصولات سیمانتک کمک به محافظت از محیط های مجازی و شناسایی خودکار آن ها و مدیریت کاربران مجازی است.

مزایای کلیدی نرم افزار Protection Suit Enterprise Edition

- لایه های چندگانه محافظتی در حفاظت از marketleading ، امنیت در زمینه messaging، وب سایت ها، داده هایی با امنیت کمتر و بازیابی اطلاعات فروشندگان را در سازمان ها بر عهده می گیرد.

- حذف پیچیدگی های محیط اطراف با بکارگیری endpoint protection در پیام رسانی به امنیت بیشتر و ضرورت مدیریت در فن آوری یکپارچه در راه حل های امنیتی را نیز امکان پذیر می نماید.

- کنترل نمودن اتوماتیک این نرم افزار به شما در رسیدن به ثبات و پایبندی به قوانین و سیاست گذاری های IT کمک می نماید و شما را در تنظیم اهداف سازمان هدفمندتر می نماید.

- اجرای ساده عملیات در سرعت گسترش بالا با حداقل اختلال برای محیطی سازمان یافته، خود از طریق مدیریت آسان و استفاده بهینه از منابع سیستم با اجرای این نرم افزار

- مدیریت در تهیه Backup گیری و بازیابی در کلیه سازمان شما.

- حفاظت سریع در مقابل تهدیدات همراه با پشتیبانی بزرگترین شبکه اطلاعاتی جهان.

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor